Borjomi minerální voda perlivá sklo 0,5 l

Borjomi Voda je minerální lékařská stolní perlivá  voda 500ml - světoznámá gruzínská voda sopečného původu. Narodil se v Borzhomské rezervaci v hloubce 8-10 metrů a je položen na povrch, tlačený oxidem uhličitým. Voda pochází z 9 studní a je balena přímo na těžební místa, proto si zachovává své jedinečné minerální složení a příznivé vlastnosti. 

Special Price 39,00 Kč Regular Price 51,00 Kč
Skladem
SKU
ed-4860019001346

Borjomi - legendární přírodní minerální voda přírodní aerace z Gruzie. Jedná se o vodu sopečného původu, která je přirozeně již více než 1500 let stará. Dosahuje povrchu země z hloubky 8-10 km, vytlačené přirozeným oxidem uhličitým. Na rozdíl od mnoha jiných uhlovodíkových sodných minerálních vod, Borjomi nemá čas zchladit se v podzemí a přichází na povrch při teplotě 38-41 ° C. Voda překonává cestu k povrchu a obohacuje ji o složení 60 různých minerálů, které se nacházejí ve skále Kavkazu.

Dnes je složení Borjomi stejné jako před více než stoletím - to potvrzují i pravidelné studie, které probíhaly od roku 1890. Borjomi minerální voda, která je prokázána desítkami mezinárodních výzkumných společností, je balena na místě těžby a dodává se spotřebiteli při zachování všech jejích jedinečných vlastností. Každá kapka Borjomi zdroje je neocenitelná.

Více info
Hmotnost (kg) 0.7
Značka Borjomi
Typ vody Perlivá
Objem 0.5 l
Výrobce IDS Borjomi Beverages N.V.
Napište svou recenzi
Publikujete recenze na:Borjomi minerální voda perlivá sklo 0,5 l

Doručení

Rychlé a levné doručení

Platba

• bezhotovost

• dobírkou

TELEFONICKÁ PODPORA

+420 727 969 668