Bumbu Rum Co. Bumbu rum 0,7 l

860,00 Kč
Skladem
SKU
talc-880_253

Proč nakupovat u nás?

Více než 65 000 položek od potravin až po drogerii.

  •  Platba kartou online, dobírkou nebo bankovním převodem
  •  Záruka vrácení peněz
  •  Online supermarket mezinárodních specialit. Dovezeme Vám nakup až ke dveřím.
  •  Rychlé a levné doručení

Popis produktu

Tradiční barbadoský rum v sobě unikátním způsobem spojuje dlouholetou tradici, kvalitní suroviny, specifické výrobní postupy a poctivou práci. V jedné sklence můžete ochutnat vyhlášenou cukrovou třtinu z celé karibské oblasti a Jižní Ameriky, přírodní karibské ingredience a koření, kvalitní přírodní barbadoskou vodu a kvasnice, jejichž přesné složení je přísně střeženým lihovarnickým tajemstvím. Všechny složky jsou pečlivě destilované v malých dávkách, ručně smíchané a navíc bez umělých barviv a příchutí. Ze stylové a bohatě zdobené láhve si můžete vychutnat rum buď samotný, na ledu, nebo jako součást mnoha lahodných koktejlů. Stačí jen sundat korkovou zátku a hned můžete na vlně jedinečné chuti pomyslně cestovat celým Karibikem.
 

Vychutnejte si rum z prosluněného Karibiku

Společnost Bumbu Rum Company sídlí na Barbadosu, kde první rum spatřil světlo světa před téměř 400 lety. Výroba rumu zde díky tomu má opravdovou tradici. Kvalitní cukrová třtina s obsahem cenných minerálů z celé karibské oblasti a Jižní Ameriky a léty vyladěné výrobní postupy garantují vyvážený a mimořádně lahodný rum.

Objevte originální recepturu starou několik staletí

Původní recepturu vytvořili indičtí námořníci v 16. a 17. století. Do svého rumu přidali karibské ingredience a další složky. Teď si i vy můžete při použití stejných přírodních přísad a koření vychutnat tento autentický zážitek. Vše je poctivě destilováno v malých dávkách, ručně smíchané, zcela bez umělých barviv a příchutí.

Drahocenné přírodní ingredience

Nesmíme opomenout i vysokou kvalitu barbadoské vody, která je nedílnou součástí tohoto rumu. Většina karibských ostrovů je pokryta sopkami. Barbados je tvořen korálovými útesy a právě díky přírodnímu vápenci je podzemní voda dokonale čistá a jako jedna z mála na světě vhodná pro přímé použití.

 

Rum prémiové kvality

Bumbu rum se pyšní 5 zlatými medailemi, které díky hodnocení odborné poroty získal během pouhých 2 let v rámci mezinárodní soutěže Los Angeles International Spirits (2017 - 2019). Dopřejte si i vy něco výjimečného.
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Bumbu Rum Co. Bumbu rum 0,7 l
Vaše hodnocení