PRACOVNÍ ODĚVY A OCHRANNÉ POMŮCKY

Europa Workintense – společnost, která od roku 1996 nabízí na trhu práce střední Evropy služby pracovního leasingu a dočasné výpomoci. Díky svým dlouholetým zkušenostem s řízením pracovního provozu v různých oborech (například logistika, průmyslová a potravinářská výroba, stavebnictví) víme o rizikách, která mohou na pracovišti vzniknout. Proto se v roce 2017 do struktury naší firmy zařadilo nové oddělení Workitense Workwear, které našim zákazníkům pomáhá řešit otázky související s bezpečností a ochranou zdraví při práci (BOZP), obzvláště pak se zaměřuje na osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP).

Katalog výrobků

Na míru pro každého

Odborníci z Workintense Workwear posuzují potenciální rizika i požadavky pracovníků přímo v provozu zákazníka, což pomáhá nabídnout to nejlepší řešení v potřebách OOPP.

Jen to nejlepší

Nabízíme sortiment předních světových výrobců a dodavatelů osobních ochranných pracovních pomůcek

Do práce v pohodě

Na našem zboží pracují jak experti na bezpečnost, tak i designéři. Proto pracovní oblečení v nabídce Workintense Workwear nejen odpovídá všem bezpečnostním standardům, ale také skvěle vypadá a neomezuje v pracovníka v pohybu.

Všechno, co potřebujete

V nabídce Workintense Workwear jsou prakticky veškeré pracovní pomůcky, které jsou potřeba pro bezpečnou práci. Vyberete si u nás pracovní boty, kalhoty, bundy, trička, mikiny, svetry, rukavice, helmy, brýle, respirátory a další doplňky. A většina z toho je skladem a ihned k odeslání.

Workware man

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Workintese Workwear také provádí drobné úpravy pracovních oděvů prostřednictvím svých šicích dílen. Více než 50 % zaměstnanců našich dílen jsou osoby se zdravotním znevýhodněním, z tohoto důvodu jsme zákonem oprávněni poskytovat svým zákazníkům náhradní plnění formou nákupu zboží od naší společnosti. Náhradní plnění si lze smluvně předem rezervovat a zajistit si tak požadovaný objem plnění.

Další výhody spolupráce s

Workintense Workwear

Žádná minimální výše ceny objednávky

Na základě výše obratu nabízíme výhodnější cenové kategorie

Dlouhodobým klientům nabízíme platbu na fakturu

Systém slev pro dlouhodobé partnery

Vytvoříme pro Vás individuální nabídku přizpůsobenou velikosti Vaší firmy

Každý zákazník dostane osobního obchodního manažera, který zajisti hladký průběh objednávky a pomůže s vyřízením případných reklamací

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Zboží 1-20 z 1055

Seřadit sestupně
per page
View as Mřížka Seznam
  1. Bezpecnostni
  2. BK

Zboží 1-20 z 1055

Seřadit sestupně
per page
View as Mřížka Seznam