Hybridní

O produktu:


Hybridní gril v sobě kombinuje dva pohony, a to konkrétně pohon na plyn a pohon na dřevěné brikety. Změna režimu přípravy masa na hybridním grilu nezabere ani minutu a pořídit si ho tedy mohou právě i ti, kteří se ještě pevně pro některé topivo nerozhodli.

i

Hybridní gril v sobě kombinuje technologii Gas2Coal

Tato technologie kombinuje výhody grilování na plynovém grilu a na grilovacích briketách. S tímto grilem připravíte maso velmi rychle a a rovnoměrně společně s nezaměnitelnou vůní dřevěného uhlí. Ať už grilujete na jakémkoliv grilu, nikdy nezapomínejte na kvalitní suroviny. Právě ty dodají vaší grilovací pochoutce ten správný šmrc.

Původ:


Hybridní gril vychází z klasického grilu na plyn, ale díky unikátní technologii lze na něj používat i dřevěné brikety. Ve světě grilů je hybridní gril žhavou novinkou.

Zajímavosti:


Ovladatelnost hybridního grilu je velmi jednoduchá. Přechod z plynu na uhlí je přitom otázkou jedné minuty. Zásobník s uhlím jednoduše vložíte mezi rošt a plynové hořáky. Ty se rychle zahřejí a uhlí rozpálí rovnoměrně.Uhlí prohořívá díky speciální konstrukci zásobníku shora dolů a maso je tak lépe chráněno před připálením.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.