Jednorázové grily

O produktu:


Jednorázové grily jsou ideální volbou na cesty. Bývají cenově dostupné a vejdou se do batohu či kufru auta. Díky jejich kompaktní velikosti jej můžete vzít s sebou takřka kamkoliv. Navíc jej neponesete zpátky domů ani ho nemusíte nikde skladovat.Jednorázové grily vám umožní užít si grilování se vším všudy a zpestří každý výlet či dovolenou.Velmi snadno se rozpalují a dosahují vysoké, rovnoměrně rozložené teploty. Nemusíte je nijak udržovat nebo čistit.Po skončení grilování a vychladnutí jej stačí zlikvidovat jako běžný odpad.

Původ:


Jednorázové grily vznikly jako doplněk ke klasickým grilům. Skvěle se hodí například vodákům, kteří sjíždějí řeky nebo při grilování na dovolené v kempu. Jsou určeny zkrátka pro všechny, kteří si chtějí zagrilovat, ale nehodlají se této činnosti věnovat pravidelně.

i

Moderní jednorázové grily jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nezanechávájí téměř žádnou ekologickou stopu.

Zajímavosti:


Věděli jste, že při grilování se nemusíte potýkat se zaprášenými briketami nebo uhlím? Využít můžete instantní grilovací uhlí.Balení instantního uhlí stačí jen položit na gril, zapálit všechny čtyři rohy balení a do půl hodiny je vše připraveno ke grilování.Jedná se o rychlý, čistý a bezprašný způsob, jak si připravit své oblíbené pochoutky na grilu

Nelze najít produkty odpovídající výběru.