Zahradní grily

O produktu:


S příchodem teplého počasí přichází čas na zahradní grilování. Zahradní grily vykouzlí křehoučké steaky, šťavnaté hamburgery, chutné sýry nebo křupavou zeleninu. Mezi zahradní grily patří široká škála produktů od plynových až po elektrické. Zahradní grily nabízíme též na dřevěné uhlí.

Dělení:


Zahradní grily lze klasicky rozdělit do tří kategorií podle způsobu pohonu. Rozeznáváme tak zahradní grily elektrické, zahradní grily na plyn a zahradní grily na dřevěné uhlí.

 • Zahradní grily na dřevěné uhlí
  Zahradní grily na dřevěné uhlí vynikají svou vůní a chutí. Dřevěné uhlí totiž vydává specifickou vůni, bez které si někteří milovníci steaků neumí gril party vůbec představit. Modernější typy jsou dokonce vybaveny systémy Quick Start pro rychlé rozpálení a Qucik Stop pro bezpečné a okamžité uhašení žhavého uhlí.Opravdu špičkové zahradní grily obsahují speciální regulační systém, který reguluje intenzitu hoření.Díky němu je zajištěna perfektní cirkulace vzduchu pro dosažení ideální teploty uhlíků pro grilování 600 – 800 °C. Zákazníci ocení i rošt nastavitelný do několika poloh, větrnou clonu nebo praktické madlo pro přenášení grilu.
 • Zahradní grily na plyn
  Zahradní grily na plyn jsou v tuzemsku mimořádně oblíbené. Kvalitní plynové grily bývají opatřeny hořákem včetně samostatných bočních hořáků. Jednou z výhod je i elektronické zapalování a teploměr na víku pro kontrolu teploty. Nadstandardní výbavou jsou samostatné teploměry pro každý hořák. Kvalitní zahradní grily jsou vybaveny i kolečky pro snadný přesun grilu z místa na místo. Praktická je i miska pro odkapávání tuku. Součástí těchto grilů je poklop, pod kterým cirkuluje horký vzduch a vysoká teplota stahuje vlákna v mase, a to si tak ponechává všechnu lahodnou šťávu uvnitř. Grilované maso tak má výraznější chuť, je rovnoměrně propečené, šťavnatější a aromatičtější.
 • Zahradní grily elektrické
  Zahradní grily elektrické můžete používat doma i venku. Jejich nespornou výhodou je relativně nízká cena. Větší modely používají ke grilování rošt, menší jsou vybaveny teflonovou deskou se zabudovanou spirálou. Pakliže vybíráte zahradní grily na elektřinu, měli byste dbát, aby požadovaný gril dZajímavosti:

Zajímavosti:


Na trhu najdete širokou škálu všemožných grilů. Vyberou si lidé, kteří grilují jednou za čas, ale i profesionální kuchaři. Zvláštní kategorií je nejdražší gril na světě. Pochází od společnosti BeefEater Barbecues a jmenuje se Signature Series 6 Burner SL 400. Pořídíte ho v bratru za 2,8 milionů korun. Ve výbavě má mimo jiné hořák wok, příklop pro pečení a malým konvektomat,

i

Tajemství nejdražšího grilu na světě spočívá v tom, že je celý pokrytý čtyřiadvaceti karátovým zlatem

Podle společnosti BeefEater Barbecues byl Signature Series 6 Burner SL 400 vyroben pro lidi, kteří chtějí svým grilováním učinit výpověď a mohou si dovolit podpalovat penězi. Nejdražší gril na světě má demonstrovat rozmařilost zámožných boháčů

 

Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
Nastavit sestupný směr
 1. Švédská svíce - VOGNER II
  Akční cena 265,00 Kč Běžná cena 530,00 Kč
 2. Švédská svíce - VOGNER III
  Akční cena 299,00 Kč Běžná cena 589,00 Kč
 3. Švédská svíce - VOGNER IV
  Akční cena 339,00 Kč Běžná cena 660,00 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
Nastavit sestupný směr