Balkonové sety

O produktu:

Balkonové sety se skvěle hodí pro každého, kdo nedisponuje zahradou nebo dostatečně velkou terasou, ale nechce se připravit o zážitek klidné relaxace na čerstvém vzduchu. Pakliže bydlíte například v bytě s balkonem, balkonové sety jsou pro vás tím nejlepším řešením. Ve většině případu se balkonové sety skládají ze dvou židlí a stolku. Židle může být nahrazena lavicí.

Dělení:

Balkonové sety se obykle skládají ze dvo křesel a stolku U balkonových setů nás bude v prvé řadě zajímat, jak velký balkon máme. Podle toho vybereme správné balkonové sety.

  • Malý balkonNa malý balkon se toho příliš nevejde, a proto podle toho budeme vybírat vhodné balkonové sety. Ideálním řešením jsou rozkládací židle a menší stolek. Balkonové sety se vyrábějí z mnoha materiálů, zejména přírodních jako je ratan nebo dřevo. Chceme-li stabilnější set, sáhneme po konstrukcích z kovu. Je-li pro nás prvořadá cena, vybereme si balkonové sety z plastu. Podstatné je provedení a údržba a zapomínat bychom neměli ani na to, aby balkonový set byl odolný vůči dešti, větru a silnému slunečnímu záření.
  • Velký balkonNa větší plochu si můžeme dovolit rozměrnější balkonové sety. Velmi oblíbené jsou jídelní sety tvořené stolem v kulatém či obdélníkovém nebo čtvercovém provedení s židlemi nebo křesly. Balkonové sety na větší plochu obsahují většinou křesla a pohovky, Vybrat si můžeme také sedací sety, které jsou opatřené látkovými podsedáky, které nám zpříjemní odpočinek. Na výběr je množství různých druhů materiálů, designu, provedení a barev. Záleží jen na nás, jaké si vybereme.

Původ:

Chceme-li, aby nám balkonový set skutečně vydržel, vybereme nábytek ze švédské borovice. Švédská borovice roste v drsném prostředí lesů za severním polárním kruhem, kde také dochází k její těžbě. O návrh a výrobu nábytku z této borovice se stará světově proslulá rodinná společnost KWA. Švédská borovice je zvyklá na drsné severské přírodní podmínky, proto velmi dobře odolává tuzemskému klimatu.

Zajímavosti:

i

Balkonové sety si nemusíte pořizovat jen z klasických materiálů jako je dřevo. Hitem poslední doby se stal nábytek z umělého ratanu. Umělý ratan je speciálně vytvořené vlákno z odolného polyetylenového materiálu. Zároveň imituje ratan přírodní. Nalezneme ho v mnoha provedeních i barvách. Nejčastější jsou odstíny tmavé (černá a hnědá), ale vyrábí se i ve stříbrné či světle hnědé barvě. Jednotlivé produkty se liší v šířce a tloušťce materiálu, jeho složení i v povrchové úpravě.

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupný směr
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupný směr