Lavazza Espresso Qualita Rossa zrnková káva 1 kg

Special Price 238,00 Kč Regular Price 350,00 Kč
Skladem
SKU
k-8000070035898

Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou. Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.

Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.

Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.

Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.

<p><strong>Výživové hodnoty na 100 ml:</strong> energie 60 kJ - 14 kcal; tuky - 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 0 g; sacharidy - 2,2 g, z toho cukr - 0 g; vlaknina - 0 g; bilkoviny - 1,2 g; sůl - 0 g</p>

Více info
Hmotnost (kg) 1
Značka Lavazza
Typ kávy Zrno
Výrobce Luigi Lavazza S.p.A.
Napište svou recenzi
Publikujete recenze na:Lavazza Espresso Qualita Rossa zrnková káva 1 kg

Doručení

Rychlé a levné doručení

Platba

• bezhotovost

• dobírkou

TELEFONICKÁ PODPORA

+420 727 969 668

Upsell Products