O nás

U každého online objektu který se objeví na internetu, je rozumné se ptát: Co nového přináší a jaké jsou jeho cíle? My, autoři Allzora.cz, jsme určili své poslání takto: Nabízet zboží za exkluzivní ceny a přinášet vysokou spotřebitelskou hodnotu!

Už vás upřímně štvou falešné slevy, které se nikdy nestaly skutečností?

Chcete najít zdroj informací, který neklame a zároveň kterému byste mohli důvěřovat?

Vítejte na stránkách Allzora.cz, my jsme ten pravý online obchod, který hledáte.

Slevy každý den

Abychom výrazně snížili ceny zboží, jednáme přímo s výrobci, takže všechny speciální nabídky a akce na stránkách Allzora.cz jsou exkluzivní pouze pro náš internetový obchod. Každý den nabízíme produkty za super nízké ceny, i když s omezeným množstvím.

Promoakce přímo od výrobců

Někdy nemůžeme doopravdy ocenit produkt, pokud jeho cena neodpovídá našim očekáváním, souhlasíte? V takových případech poskytuje výrobce omezený počet produktů za sníženou propagační cenu, aby seznámil spotřebitele s výrobky a získal jejich důvěru a sympatii.

Po zakoupení slevového produktu kupující nejprve zkontroluje kvalitu, až poté udělá své závěry a vytvoří postoj ke značce. Pokud zákazník doporučuje koupit zboží svým přátelům a známým, pak není pochyby, taková strategie prodeje se osvědčila.

Mark Zuckerberg, zakladatel a generální ředitel společnosti Facebook, uvedl:

"Lidé ovlivňují lidi. Nic neovlivňuje lidi více než doporučení spolehlivého přítele. Důvěryhodné doporučení ovlivňuje lidi víc než nejlepší sdělení v rádiu a televizi. Důvěryhodné doporučení - Svatý grál reklamy."

"Lidé ovlivňují lidi. Nic neovlivňuje lidi více než doporučení spolehlivého přítele. Důvěryhodné doporučení ovlivňuje lidi víc než nejlepší sdělení v rádiu a televizi. Důvěryhodné doporučení - Svatý grál reklamy. "

Nikoliv drahé reklamy, ale nízké ceny

Jsme příznivci nízkých cen, proto doporučujeme partnerským společnostem, aby neutrácely peníze na drahou reklamu v televizi a jiných médiích, ale aby podnikly nestandardní krok a podpořit své výrobky, které se prodávají na našich stránkách. Neustále akční nabídky přitahují lépe než jakákoliv reklama!

Inovace a nové trendy

Většina domácích internetových obchodů nedodržuje praxi, která existuje v západních zemích, kde je zboží na internetu nejlevnější. Tuto zásadu jsme přijali a pro všechny druhy zboží máme nejnižší ceny.

Vaše důvěra je nejdůležitější

Navštivte nás každý den, kde na vás v regálech našeho online obchodu budou čekat nové a nové nabídky, které se opravdu těžce odmítají. Děkujeme za vaši důvěru, díky ní se rozvíjíme a zlepšujeme.

Naše hodnoty

Nejsme lepší než ostatní. Máme však jiné přednosti, jmenovitě - vysokou kvalitu služeb, denní slevy, koordinovanou práci zaměstnanců. Vybrali jsme si směr dlouhodobé spolupráce a skutečnou odměnou pro nás je vaše náklonost a důvěra.

Přejeme hodně radostí z úspěšných nákupů!

Tým Allzora.cz