Přírodní

Definice:

Přírodní voda je výrobek z přírodní minerální vody získané ze zdroje přírodní minerální vody, o kterém bylo vydáno osvědčení, popř. certifikát podle lázeňského zákona. Dále se může jednat o zdroj uznaný v jiném členském státu Evropské unie, Evropského sdružení volného obchodu. Může jít také o výrobek z přírodní minerální vody získané z přírodního léčivého zdroje, o kterém bylo vydáno osvědčení rovněž podle lázeňského zákona. V každém případě musí mít voda vlastnosti umožňující její použití jako potraviny.

i

Při výrobě přírodní vody je možné používat úpravy, které zbavují vodu třeba železa nebo síry. Přírodní voda může být filtrována nebo upravována vháněním vzduchu s přídavkem ozonu. Nesmí se do ní přidávat žádné jiné látky s výjimkou oxidu uhličitého.

Využití:

Přírodní voda může být vhodná i pro přípravu kojenecké stravy, pokud splňuje příslušné limity. Díky svému složení a optimálnímu obsahu minerálních látek je přírodní voda ideální pro každodenní dlouhodobé pití. Je také vhodná k trvalému přímému požívání dětmi i dospělými.

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 69

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 69

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr