Shayanka minerální voda neperlivá sklo 0,5 l

 "Shayanka" je minerální voda s mírnou mineralizací a příjemnou měkkou chutí. "Shayanka" zlepšuje trávení, má pozitivní vliv na metabolismus a zpomaluje proces stárnutí. Minerální voda "Shayanka"  je ideální pro pravidelné užívání dospělými a dětmi.

Special Price 15,00 Kč Regular Price 19,00 Kč
Skladem
SKU
4820026950563-1

Stolní minerální voda se získává z artézské studny křišťálově čistých pramenů Karpat. Studna, hluboká 60 metrů, se nachází v blízkosti známého letoviska Shayan, které je známé svými minerálními prameny. Stolní minerální voda ""Shayanka"" se plní do lahví přímo v místě těžby v souladu s mezinárodními normami pro rozlití přírodních minerálních vod.

Specialisté společnosti udržovali vše nejlepší v přírodní minerální vodě „Shayanka“ . Při výrobě přírodní minerální vody ""Shayanka"" společnost používá pouze mechanické čistící filtry, které umožňují zachovat přirozené vlastnosti vody bez zničení její struktury. To je důvod, proč stolní minerální voda ""Shayanka"" si zachovává svou původní strukturu, chemické a fyziologické vlastnosti, má příjemnou chuť.

Více info
Hmotnost (kg) 0.5
Značka Shayanska
Typ vody Neperlivá
Objem 0.5 l
Země původu Ukrajina
Výrobce Shayanski minerální vody
Napište svou recenzi
Publikujete recenze na:Shayanka minerální voda neperlivá sklo 0,5 l

Doručení

Rychlé a levné doručení

Platba

• bezhotovost

• dobírkou

TELEFONICKÁ PODPORA

+420 727 969 668