Shayanska minerální voda perlivá 0,5 l

"Shayanska" -perlivá  minerální voda s Karpat  s jemnou mineralizací a příjemnou měkkou chutí. "Shayanska" je přírodní minerální voda a není předmětem dalšího čištění, aby byla zachována přirozená struktura vody a minerálů. Minerální voda "Shayanska" dokonale uhasí žízeň a je vhodná pro každodenní konzumaci.

Special Price 7,00 Kč Regular Price 9,00 Kč
Skladem
SKU
4820026950020-1

""Shayanska"" stolní minerální voda se čerpá z hloubky 180 metrů v rekreační zóně jednoho z nejčistších regionů Podkarpatské Rusi, který se proslavil svojí jedinečnou krásou, neposkvrněností a čistou přírodou. První písemné zmínky o Šajanské vodě pocházejí z roku 1753 a už v roce 1818 na základě těchto minerálních zdrojů vznikla vodní lázeň „Zámecká koupel“, která se doporučovala pro léčbu anémie, ženských onemocnění a gastritidě.

Shayanska je jednou z nejlepších stolních vod Ukrajiny, která má unikátní složení uhličitanů s obsahem mineralu do 2,5 do 5,0 g/m3. Minerální voda se již za dob Rakousko-Uherské monarchie pravidelně dodávala na císařský dvůr a byly rovněž žádaná ve Vídní, Budapešti a Praze.

Internetový obchod ""Allzora.cz"" nabízí: minerální vodu ""Shayanska"" s doručením do Vašich kancelářích po celé České Republice.

Více info
Hmotnost (kg) 0.5
Značka Shayanska
Typ vody Perlivá
Objem 0.5 l
Země původu Ukrajina
Výrobce Shayanski minerální vody
Napište svou recenzi
Publikujete recenze na:Shayanska minerální voda perlivá 0,5 l

Doručení

Rychlé a levné doručení

Platba

• bezhotovost

• dobírkou

TELEFONICKÁ PODPORA

+420 727 969 668