Vodka Debowa Polska houpačka 40% 0,7 l

757,00 Kč
Dodání do 7 dnů
SKU
slc-36825

Proč nakupovat u nás?

Více než 65 000 položek od potravin až po drogerii.

  •  Platba kartou online, dobírkou nebo bankovním převodem
  •  Záruka vrácení peněz
  •  Online supermarket mezinárodních specialit. Dovezeme Vám nakup až ke dveřím.
  •  Rychlé a levné doručení
  •  +420 601 086 338

Vodka Debowa Polska houpačka 40% 0,7 l

Kombinace vynikající vodky a speciálního skladování v dubovém dřevě vede k absolutně harmonickému nápoji, který dostane tuto zvláštní notu.

Houpačka Debowa Polska se dodává v exkluzivní přepravní krabici. Tento produkt je výsledkem mnohaletých řemesel a zkušeností společnosti Debowa v dřevařském průmyslu. S touto prémiovou vodkou z Debowy z Polska se harmonie setkává s tradicí, kvalitou a technologií, špičkovým produktem s dlouhou historií!

Houpačka Debowa Oak Vodka s objemem 0,7 litru a 40% objem.

Houpačka Debowa Oak Vodka se 700 mililitry a 40% objemu je vrcholem každého baru.Je to také důmyslný nápad na dárek pro milovníky vodky. Dokonale zpracovaná dřevěná houpačka obsahuje 0,7 litrovou láhev dubové vodky Debowa. Součástí dodávky je licí hubice, která má pevné místo v otočném rámu. K nalití je láhev vodky jednoduše otočena v houpačce. Polská vodka je nejlépe známá pro svou jemnou a harmonickou chuť. Výroba vodky Oak Debowa je založena na receptuře, ve které se používají přírodní a pečlivě vybrané rostliny. Syntetické komponenty se nepoužívají, aby byl zachován jejich jedinečný charakter.

Vodka s dřevěnou houpačkou

Houpačka 0,7 litru vodky se dodává v exkluzivní přepravní krabici. Debowa Polska se sídlem v Polsku byla založena v roce 1982. Jejich technologie jsou špičkové. Společnost vyprodukovala úroveň kvality, která byla v Polsku dříve nedosažitelná. Polská dubová vodka Debowa si bezpochyby může říkat prémiová vodka v dřevěné houpačce. Poloha švihu má také druhý efekt. Protože chlazená vodka vydrží studená až o tři hodiny déle. Pokud je vložen do dřevěného kanystru, je to jako termobox. Pokud vodka zůstane ve stojanu na dřevo až tři hodiny, máte po celou dobu dobře vychlazenou vodku.


Více informací
Objem0,7 l
TypVodka
Obsah alkoholu40%
BarvaBílá
Země původuPolsko
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Vodka Debowa Polska houpačka 40% 0,7 l
Vaše hodnocení