GurmEko

 

„Sledujeme moderní trendy, neustále inovujeme sortiment, a tím přinášíme svým zákazníkům nejvyšší kvalitu a nejširší výběr“

cz-gurmekoMohlo by se zdát, že další koření už nejde vymyslet, ale ono to jde. Sledujeme nejen moderní trendy ve vaření a dokážeme na ně reagovat, ale umíme rychle vyhovět i požadavkům mezinárodní kuchyně od samotných zahraničních kuchařů pracujících v Čechách, na Moravě, Slovensku nebo Maďarsku.

Udělali jsme velký vstřícný krok směrem k institucionálnímu stravování. Dokážeme dnes již také pohotově vykrývat požadavky výrobců potravin, ať jsou sebenáročnější. Rozhodně si v neposlední řadě velice vážíme spolupráce s každým velkoobchodem a jeho zákazníky. I vy jste spolutvůrci našeho širokého sortimentu a poskytovaných služeb.

Naším úsilím je vyrábět a dodávat produkty v nejvyšší jakosti a největší šíři, doručit je zákazníkovi v co nejkratším čase, a tak se stát ve vašich očích spolehlivým a dlouhodobým partnerem. Díky důrazu na kvalitu našich výrobků je dnes značka GurmEko vnímána jako silná, stabilní a spolehlivá. Hodnoty, které při své práci vyznáváme, jsou především spolehlivost, flexibilita a otevřený přístup k obchodnímu partnerovi.

Vítejte a najděte i Vy zalíbení v našem světě chutí.

 

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 277

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 277

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr

O nás

Jsme soukromá společnost, kterou jsme založili v roce 1991.

Rozmanitost a pestrost druhů koření, kořenících směsí a dalších potravinářských přísad, nás téměř od samého začátku vedla k budování specializovaného velkoobchodu, který se kořenění věnuje na 100%. Veškeré aktivity společnosti jsou nasměrovány k tomu, abychom mohli právem říkat, že jsme v Čechách a na Slovensku jedni z největších odborníků v oboru koření a kořenících směsí. Jak management, tak obchodní zástupci i všichni další zaměstnanci společnosti procházejí pravidelně odbornými školeními.

Naše společnost však není pouze velkoobchodem s kořením. Jsme prvními dovozci surovin a prvními výrobci sortimentu, který dnes obsahuje víc než 900 položek.

 

Jak balíme naše produkty?

„Nejen šíře a rozmanitost produktů, ale také způsob jejich balení jsou naší předností“

Naše nabídka obsahuje nejširší portfolio produktů koření a potravinářských přípravků na trhu každé z odběratelských zemí. Není možné soustředit do ceníků všechny položky, které nabízíme. Dokážeme na jedné straně uspokojit potřeby specialistů netradičním exkluzivním kořením a na straně druhé potřeby zakázkové výroby pro potravinářský průmysl.

Na rozdíl od řady zahraničních firem zůstáváme v GurmEko stále u neprůhledných obalů. Snad žádný jiný potravinářský sortiment není tak náchylný na ztrátu barvy, jako je právě koření. Při dodržování standardních podmínek skladování zůstávají výrobky chuťově a vzhledově beze změn po celou dobu jejich minimální doby trvanlivosti. Balení výrobků do ALU, tedy sáčků z vícevrstvé folie se speciální bariérovou úpravou proti vnějším vlivům, splňuje nejvyšší nároky na zachování kvality a zdravotní nezávadnosti našich výrobků.

 

Jak balíme naše produkty?