Hry a ostatní

O productu:

Pakliže jste hrdým majitelem bazénu, zcela jistě si vychutnáváte vodní radovánky. Aby byl bazén potěšením i pro vaše děti, stačí dokoupit kvalitní vodní hračky. Uvidíte, že s nimi si bazénové koupání užijí více než vy. Při výběru vodní hračky ale vybírejte s rozmyslem. Vodní hračky by měly být barevné, aby zaujaly vaše děti na první pohled. Velmi důležitý je také materiál, z kterého jsou vodní hračky zhotoveny. Měl by být dostatečně pevný, aby se po pár koupání nerozbil. Další důležitou věcí, kterou je třeba zohlednit při výběru vodní hračky je zdravotní nezávadnost, a to i v případě, kdy máte starší děti. Dětská fantazie je bezbřehá, a proto ocení nafukovací hračky v podobě různých zvířat. Je jedno, zda vyberete dinosaura, žirafu nebo vodní živočichy jako je žralok nebo třeba čáp. Mezi velmi oblíbené vodní hračky se lze též zařadit hračky, které nejen plavou, ale též se potápí. Další zajímavou variantou jsou samolepky do vody. Vaše děti budou nadšené, když budou moci na dno či stěnu bazénu nalepit zajímavou samolepku.

Původ:

Mezi nejoblíbenější vodní hračky patří bezesporu klasický balón. S balony poprvé experimentoval vědec Michael Faraday. Anglický chemik vytvořil pytle gumy naplněné vodíkem. Tak vznikly první balony, které mohly i létat.O rok později se v prodeji objevily sady pro kutily, které byly trubicí z tekuté gumy a plechovkou plynu. Děti dostaly své první nafukovací hračky. V roce 1922 se začaly balony plnit bezpečnějším heliem. Za vše mohla katastrofa, kdy během městské oslavy explodovaly balony naplněné vodíkem. Vědci brzy zjistili, že balony lze tvarovat do různých tvarů včetně zvířat. V roce 1931 se objevily balony z latexu. Právě z těchto balónů se tvarovaly vodní hračky pro děti. V současné době si mohou děti vybrat z nepřeberného množství vodních hraček včetně různých zvířat.

Zajímavosti:

i

Velmi populární mezi vodními hračkami je nafukovací vodní vozidlo, většinou v podobě nějakého zvířete. Při výběru takové hračky se zaměřte zejména na velikost, nosnost a druh (nejčastěji zvíře). Délka a šířka je důležitá z toho důvodu, že ovlivňuje použití v privátních bazénech, kdy by nemusel být dostatek prostoru pro pohyb ve vodě. Neméně důležitá je i nosnost vodního vozidla, aby dítě unesla. Nejčastěji se nosnost pohybuje kolem 40 kilogramů.

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Nastavit sestupný směr
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Nastavit sestupný směr