Můj košík
Přepnout menu
 

Způsoby platby a doručení

Vážení zákazníci, z bezpečnostních důvodu jsou všechny vaše nákupy s využitím externích dopravců dočasně BEZKONTAKTNÍ. AKCEPTUJEME POUZE PLATBU KARTOU ONLINE nebo BANKOVNÍM PŘEVODEM. Děkujeme za pochopení.

Způsoby platby

pay-mobile

Platba kartou nebo rychlým převodem

Převodem na účet

Přehled možností dopravy

delivery-cz-2

Česká pošta - Balík Do ruky

V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

delivery-cz-3

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.