Zdravé nápoje FoodNess mix pack kapsle do Dolce Gusto 60 kusů

844,00 Kč
Není skladem
SKU
nej-2814

Proč nakupovat u nás?

Více než 65 000 položek od potravin až po drogerii.

  •  Platba kartou online, dobírkou nebo bankovním převodem
  •  Záruka vrácení peněz
  •  Online supermarket mezinárodních specialit. Dovezeme Vám nakup až ke dveřím.
  •  Rychlé a levné doručení
  •  +420 601 086 338

Ženšen a Kolagén - Tohle je ten samý ženšen, který máme rádi, no s novou silou díky přidané kapke kolagenu Verisol®. S jedinou skleničkou nápoje se budete cítit vitálně a to se projeví i na kvalitě vaši kůže.

Ženšen a MatchaVzácný zelený čaj z Japonska v kombinaci s přednostmi ženšenu vytváří nápoj, který je zdrojem energie a obsahuje antioxidanty.

Macaccino - Maca a čokoláda dohromady v jednom nápoji s neodolatelnou chutí a překvapující účinky: Maca je rostlina, které původ je v Paruánských Andách, je známá pro své silné anti-stresové účinky. Je bohatá na amino kyseliny a minerální soli, pomáhá v stresových situacích a je tak isto afrodiziakum.

Unicorn Latte - Nikdo neodolá Unicorn Latte a jeho magické modré barvě, která je spůsobená přidaním řasy spirulina. S extraktem řasy spirulina, maca a zázvoru.

Zázvor a citrón - Zázvor a citrón je nápoj okamžiku. Působí jako tonikum, pomáhá se zažívaním, působí i protizápalově a mnohem více ... to je zázvor. Koření s mnoha využití, který v kombinaci s citronem vytváří jedinečný nápoj s příznivými účinky.

Golden MilkGolden milk je nápoj obsahující kurkumu. Tohle výjimečné koření posilňuje, okrem jiného, i protizápalovú schopnost organismu při bolesti svalů a kloubů. Taky sklidňuje kašel a příznaky chřipky.

0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Zdravé nápoje FoodNess mix pack kapsle do Dolce Gusto 60 kusů
Vaše hodnocení