Zippy

 

 

  Vysoce kvalitní oblečení z Portugalska s jedinečným barevným designem. Navrženo s láskou a péčí o děti.

cz-gurmekoZippy byla první značka dětského oblečení na světě, která do svých výrobků začlenila speciální technologii ColorADD, umožňující snadnou identifikaci barev pro nevidomé.

V červnu 2015 společnost Zippy uvedla na trh první řadu dětských triček s repelenty proti komárům a také s ochranným faktorem proti ultrafialovému záření.

Ve stejném roce firma rovněž oznámila výrobu speciální antibakteriální dětské řady, která zabraňuje šíření bakterií.

 

 

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 113

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr
 1. Háčkované capáčky
  Akční cena 240,10 Kč Běžná cena 343,00 Kč
 2. 2-dílná souprava čepice a rukavice
  Akční cena 280,00 Kč Běžná cena 400,00 Kč
 3. 2-dílná souprava čepice a rukavice
  Akční cena 280,00 Kč Běžná cena 400,00 Kč
 4. Overal s mašlí, 3-6 měsiců
  Akční cena 559,30 Kč Běžná cena 799,00 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 113

Stránka
na stránce
Nastavit sestupný směr

O značce Zippy

Zippy je portugalská značka specializující se na dětské oblečení a výrobky. Nabízí širokou škálu oblečení a módních doplňků, výrobků pro péči o děti, nábytku a hraček pro novorozence až po děti staršího věku za velmi přijatelné ceny.

Značka začala působit na trhu v březnu 2004, kdy otevřela 38 obchodů v Portugalsku. V současné době Zippy působí ve 20 zemích s více než 100 obchody.

V listopadu 2014 na oslavu svého desetiletého výročí představila Zippy modernější interaktivní koncept obchodu, kdy začlenila do své sítě prodejen nové technologie, jako jsou digitální displeje a digitální „hřiště“, kde si mohou děti hrát.

Kromě toho společnost Zippy zavedla nové služby pro rodiny s dětmi, jako jsou poradenská sezení, pronájem odsávaček mateřského mléka a náhradní kočárky pro případ poruchy.

V roce 2014 společnost Zippy spustila svůj internetový obchod, který je dostupný v Portugalsku a Španělsku.

 

Obchody Zippy ve světě

Mezinárodní působení značky začalo již v roce 2009, kdy se otevřely první prodejny ve Španělsku.

V září 2010 zahájila Zippy expanzi na Blízkém východě otevřením prodejen v Saúdské Arábii. V červnu 2011 proběhlo otevření prvního obchodu Zippy v Turecku. V červenci značka dorazila do Egypta. V srpnu Zippy otevřel první obchod v Kazachstánu.

V srpnu 2012 bylo oznámeno otevření obchodů Zippy v Libanonu. V říjnu byla ohlášená expanze Zippy na trhy Ázerbájdžánu a Dominikánské republiky. Další dva obchody byly otevřeny v listopadu téhož roku ve Venezuele.

V březnu 2013 Zippy vstoupil na marocký trh, a rozšířil svou přítomnost v v severní Africe. V září 2013 byl otevřen první obchod Zippy v Jordánsku a v říjnu v Kataru. V roce 2013 společnost Zippy také spustila velkoobchodní kanál, který v současné době má po celém světě přes 175 odběrných míst.

V prvním čtvrtletí roku 2014 značka dorazila do Arménie a Kuvajtu. Ve třetím čtvrtletí roku 2014 společnost Zippy rozšířila svou činnost v Latinské Americe otevřením prvního obchodu v Chile a otevřela svůj první obchod v Gruzii, čímž posílila svou přítomnost na Kavkaze.

V březnu 2015 byl otevřen první obchod Zippy v Ekvádoru v rámci plánu rozšíření v Latinské Americe. V květnu společnost Zippy otevřela svoji první prodejnu v Iráku (Kurdistán) , a rozšířila tak přítomnost značky na Blízkém východě. V září značka oznámila vstup do čtyř nových zemí Střední Ameriky: Salvador, Kostarika, Nikaragua a Guatemala.

 

A my jsme první obchod, který prodává oblečení značky Zippy v České republice!

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ