Mobilní vířivky

O produktu:


Kdo z nás by nechtěl po náročném dni zarelaxovat ve vířivce. Je obecně známo, že mobilní vířivky blahodárně působí na naše zdraví. Uvolňují zatuhlé svaly i klouby, snižují vysoký tlak a zvyšují krevní oběh. Kromě toho mají vířivky pozitivní účinek na naši psychiku. Navíc pomáhají při léčbě onemocnění svalů a kloubů, nespavosti, stresu a napětí. Mobilní vířivky v sobě kombinují výhody klasických nafukovacích bazénů a luxusních vířivek. Největší devizou mobilní vířivky jsou výkonné trysky, díky kterým můžete masírovat celé tělo. Samozřejmostí je komfortní ovládání. Mobilní vířivky se dobře hodí do interiéru i exteriéru. Snadno se přesouvají a je jen na vás, kam mobilní vířivku umístíte.

i

Je potřeba myslet na to, že vířivka musí stát na rovném povrchu

Mobilní vířivky vynikají i snadným provozem. Poté, co vířivku umístíte, stačí ji jen nafouknout pomocí elektrické pumpy a naplnit vodou. Při výběru mobilní vířivky se zaměřte zejména na funkce, které vířivka nabízí a materiál, z něhož je vyrobena. Mobilní vířivky se standardně vyrábějí z Rhino Techu (Premium PVC). Jedná se o odolný materiál, který je rezistentní proti vůči UV záření, nízkým teplotám i odření. Mezi další materiály patří laminované PVC a I-Beam. Mezi funkce mobilní vířivky patří v prvé řadě masážní trysky. Vybírat je můžete podle počtu, ale primárnější je jejich velikost, druh a rozmístění. Další důležitou funkcí je vyhřívání mobilní vířivky. To oceníte zejména v chladnějším počasí.

Původ:


Za vířivou vanou stojí italský imigrant v USA Candido Jacuzzi. Ital měl patnácti měsíčního syny, který od narození trpěl revmatoidní artritidou. Jacuzzi pro něj hledal účinnou terapii a napadlo ho léčit toto onemocnění vodními masážemi. V roce 1943 proto sestavil hydromasážní agregát, který se vkládal do vany.

i

Podle Candida Jacuzziho se někdy vířivkám přezdívá jacuzzi

Nasměrováním na jednotlivé tělesné partie se prováděla masáž, která byla velmi účinná. Jacuzziho vynálezu si všimla i zdravotnická zařízení a vířivá vana se brzy dostala do rehabilitačních a zdravotnických center. Hydromasážní terapie sklidila velký úspěch a lidé chtěli vířivou vanu i do domácností. Vynálezci jim vyšli vstříc a v roce 1968 představili první domácí model. O dva roky později se na trhu objevil i první hydromasážní vířivý bazén s ohřevem vody a filtračním systémem. Za desítky let prošly vířivky mnoha vylepšeními. Zdokonalila se technologie a díky tomu jsou dnes účinky hydromasáže na velmi vysoké úrovni.

Zajímavosti:


Neprodávají se jen klasické mobilní vířivky. Na trhu existuje i unikátní vířivka určená pouze pro muže. Jedná se o kapesní vířivku, která slouží k masáži varlat. Společnost Testicuzzi, která s tímto originálním produktem přišla, prohlašuje, že cílí na cyklisty, motorkáře nebo jezdce na koních.

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupný směr
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupný směr